Apartamente

Apartamente Sun & Sea

Vlerësime 0

Apartamente Sun & Sea  ka 7 dhoma familjare, ku në secilën prej tyre mund të gjeni 1 krevat dopio, 1 krevat marinar,  krevatë tek, një kuzhinë të kompletuar, kondicioner dhe të gjitha paisjet e nevojshme ku mund të gatuani çfarë të dëshironi.

Me një fokus në komoditet dhe rehati, ky akomodim ofron një lloj dhome - apartament, që është i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme për një qëndrim të këndshëm.

Apartamente Sea & Sun ndodhet 30 m nga plazhi, 4 km nga qendra e Borshit, 5 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Shkallë (Borsh), Qazim Pali, Lukovë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat me palosje
 • Krevat marinari
Media & Teknologji
 • Televizor
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Bide
 • Tualet privat
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose