Apartamente

Sea View Apartaments

Vlerësime 0

Sea View Apartaments ndodhen në qytetin e Himarës rreth 70 m larg  plazhit të Potamit 1.5 km nga qëndra e Himares, 2 km nga Kalaja e Himarës dhe 10 km nga rrethrrotullimi i Qeparoit.

Ka ne dispozicion 3 apartamente me ballkone te cilat ofrojnë akomodim të rehatshëm dhe pamje të mrekullueshme nga mali dhe nga deti. Në 2 nga dhomat përfshihet një krevat dopio, dy krevat tek , dhe në dhomën e tretë përfshihet 1 divan që hapet dhe konvertohet në krevat gjithashtu dhe një krevat dopio, televizor, kuzhinë të kompletuar, frigorifer, ajër të kondicionuar dhe tualet privat.

Tek çdo dhomë do të gjeni gjithçka ju duhet për të patur një qëndrim të rehatshëm dhe relaksues.

Në zonën përreth do të gjeni një numër të madh dyqanesh dhe shërbimesh të tjera.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

45€/nata

Adresa

SH8, Himarë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose