Banesa në shtëpi

Select Hill Resort

Vlerësime 0

Qetësia e malit të thërret!

Koha dhe hapësira për nevojat e tua, tek hoteli më i vlerësuar në Tiranë. Pushime pa limit për të bërë atë që do. Shijo eksperiencën! Perjeto lindjen e diellit në mal ose shijo gjumin deri vonë. Ha mëngjesin,bej not ose shëtit në ambjentin e jashtëm. Select Hill është vendi për të qenë vetvetja.

Select Hill Resort është konceptuar për të nderthurur komfortin, arkitekturën moderne dhe facilitete me cilësi të lartë. Dëgjo tingujt e natyrës, ndjej ajrin e freskët dhe përjeto pamjen e mahnitshme vetëm disa hapa larg zemrës së Tiranës.

Resorti më i mirë në Tiranë!

Në qoftë se po kërkon gjelbërimin dhe qetësinë e Tiranës, zgjedhja e vetme është Select Hill Resort. .

RESTORANT & BAR!

Bashkohu me ne për një eksperiencë luksoze të ngrënies me një pamje natyrore plotë ngjyra e rrethuar nga uji.

PISHINË E BRENDSHME!

Pishina jonë e brendshme është e madhe dhe me pamjë të mahnitshme.

KONFERENCA & MBLEDHJE!

Mbledhje, evente ekipore, konferenca - kemi hapësira për të gjitha llojet e eventeve. Jemi një hap përpara me kuzhinën e klasit botëror, një shumëllojshmëri dhomash të disponueshme për të fjetur, argëtuar dhe për të kaluar përvoja të panumërta.

MARTESA & FESTIME!

Festoni dasmën tënde të ëndrrave në Select Hill Resort, lejo mysafirët tënd të përqendrohen tek ju dhe tek momenti juaj më i rëndësishëm.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Nacionale Tirane-Dajt km5, Dajt, Tirana, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
 • Mundësim në ambientet e brendshme
 • Mundësim në ambientet e jashtme
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Gjithë vitin
 • Shezllone
 • Çadër
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
 • Banjo me aspirim
Shërbime resepsioni
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose