Banesa në shtëpi

Bianca Hotel & Villa

Vlerësime 0

Bianca Hotel & Villa, vetëm 8.9 km larg Teleferikut të Dajtit,  ofron akomodim me një kopsht, parkim privat falas, terasë dhe një restorant. Disa dhoma kanë ballkone me pamje panoramike të lumit. I njohur për kuzhinën e shijshme dhe stafin mikpritës, Bianca Restaurant&Hotel është rrethuar nga natyra, duke ofruar një atmosferë të qetë.

Familjet mund të shijojnë ushqimet e shkëlqyera në çmime të arsyeshme ndërsa fëmijët luajnë në oborrin e lojërave pranë.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Lalaj (Priskë e Madhe), Surrel, Dajt

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
 • Mundësim në ambientet e brendshme
 • Mundësim në ambientet e jashtme
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Sezonale
 • Shezllone
 • Çadër
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Shërbime resepsioni
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose