Apartamente

Apartament Hermes

Vlerësime 0

Ne ndodhemi në Borsh.

Kemi në dispozicion 16 dhoma, me ballkon dhe pamje nga kopshti.

Secila është e mobiluar me: kondicioner, guzhinë e kompletuar,  frigorifer, kasafortë për laptopin dhe ambient për tu ulur.

Të gjitha dhomat ofrojn çarçafë dhe jastëkë antialergjikë dhe tualet privat.

Ju ofrojm gjithashtu një këmbim valuator dhe hapërisë storage për të gjitha sendet tuaja.

Për klientët e tij ofron parkim pa pagesë dhe wifi pa pagesë.

Ne e tregojmë vlerësimin tonë për faktin që keni zgjedhur ti kaloni pushimet me ne, duke ju ofruar një shërbim profesional dhe duke bërë gjithçka është e mundur për t’ju plotësuar çdo dëshirë!

Dhomat tona gjenden 50 m nga plazhi, 3.5 km nga qëndra e Borshit, 4.5 nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparoit.

Ju mirëpresim!

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

50€/nata

Adresa

2VQ7+RJV, Rruga Plazhit, Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
 • Hyrje Private
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
30 € 40 € 55 € 55 € 40 €

Doubleroom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
40 € 50 € 70 € 70 € 50 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 40 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 55 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 55 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 40 € 2 1
Doubleroom 01 May - 31 May 4 40 € 2 1
Doubleroom 01 Jun - 30 Jun 4 50 € 2
Doubleroom 01 Jul - 31 Jul 4 70 € 2 1
Doubleroom 01 Aug - 31 Aug 4 70 € 2 1
Doubleroom 01 Sep - 30 Sep 4 50 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose