Bar

Bar Memi

Bar Memi ndodhet në krye të fshatit Borsh dhe shërben shpesh si staction pushimi për linjat e udhëtarve të cilët lëvizin ne jugun e Shqipërisë. Tek Bar Memi do të gjeni jo vetëm një shumllojshmëri pijesh, por edhe snacks. Ju ofrojmë gjithashtu një ambient relaksues në barin tonë dhe parkim pa pagesë p&e

Bar

Calmos Beach Bar

Calmos Beach Bar është vendi ku pushimet tuaja bëhen akoma më të bukura. Ne ju ofrojmë gjithçka ju duhet për ta kompletuar ditën tuaj pranë detit and për ta bërë atë të paharueshme. Duke filluar me shezllone të rehatshmë, në plazhin më të mirë në Shqipëri, ju do të keni gjith&c

Bar

Ferrari Beach Bar

Ferrari Beach Bar ju ofron eksperiencën autentike verore dhe ju garanton pushime buzë detit që do i mbani mend gjatë. Me ushqim te mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë të cilët dinë si ta bejnë çdo gatim special, pije të ftohta që I bejnë ditët e nxehta shumë më të lehta dhe Shisha juaj e preferuar për t’ju shoqëruar ndërkohë që relaksoheni nën rrezet