Restorante

Restorant Itaka

Brenda Hotel Itakës, në fshatin e bukur të Lukovës do të gjeni Restaurant Itakën, një restorant më gatime mesdhetare, ushqim deti të freskët dhe një menu të pasur ku është e sigurt që do të gjeni ushqimin e mrekullueshëm që kërkoni. Tek ne gjithçka gatuhet me produkte natyrale bio të zon&eum

Restorante

New Paradise Beach Bar Restaurant

Parajsa verore ka vetem një emër! E ndodhur në një nga plazhet më të bukura në Shqipëri, New Paradise ju ofron gjithçka ju duhet për ti bërë pushimet tuaja verore të paharrueshme! Me ushqim te mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë të cilët dinë si ta bejnë çdo gatim special,

Restorante

Beach Taverna Nikolas

Beach Taverna Nikolas është një restaurant Grek, i ndodhur në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë. Në ju ofrojmë një larmishmëri gatimesh deti, një atmosferë të paharrueshme dhe shërbim cilësor dhe profesional. Çdo produkt i joni vjen direkt nga deti Jon, është i freskët dhe

Restorante

Restorant Luna Magica

Në Restorantin Luna Magica ne ju sjellim detin në pjatën tuaj. Tek ne do të gjeni një numër të madh gatimesh me fruta deti, shumëllojshmëri peshku të serviur në shumë mënyra dhe shumë më tepër, është e sigurt që tek ne do të gjeni diçka që do ju lejë mbresa. Reputacioni jonë &

Restorante

Restorant Elisabeta

Restorant Elisabeta ju ofron nje kuzhinë italiane, me një shumëllojshmëri gatimesh të shijshme, shërbim cilësor dhe një atmosferë të paharueshme. Pizza, pasta dhe shumë më shumë, të gatuara vetëm me produkte të freskëta, nga shefa guzhine me vite eksperiencë, të përgatitura me pasion dhe servirura

Restorante

Blue Heaven

Blue Heaven Beach Bar ju ofron gjithçka ju duhet për të kaluar një ditë perfektë pranë detit. Mund te notoni dhe shijoni ujin kristal te detit Jon, të shtriheni në shezllonet tona, poshtë djellit veror ose te relaksoheni nën hijen e tyre nderkohë që dallgët e detit thyhen afër jush. Beach Bar-i jonë është i përshtatshëm për të gjithë, si për të rritur ashtu edhe për fëmi

Restorante

Luna Mare Restaurant

Në bregdetin e bukur të Borshit, ne mundesojmë pushuesit që na vizitojnë të shijojnë detin edhe në pjatën e tyre. Si një restorant peshku dhe pastash italiane, ne ju garantojmë cilësi të lartë të të gjitha gatimeve dhe produkteve tona. Tek ne do të gjeni vetëm peshk të freskët dhe fruta deti të cilesisë më të mirë. Gjithashtu ju garantojmë një shërbim të shpejtë dhe p

Restorante

Carpe Diem Beach Bar

Fjalia latine “"Carpe Diem” mund të jetë ekuivalente me fjali në spanjisht si "mos e lër për nesër atë që mund të bësh sot" ose "jeto çdo moment të jetës tënde sikur të ishte i fundit".  Është një temë letrare, apo temë e përsëritur, në letërsinë universal