Shtëpi pushimi

Emilis Room

Vlerësime 0

Ne ndodhemi pranë hyrjes së Borshit, vetëm 1 km nga qëndra e tij dhe 2 km nga kalaja. Free parking dhefree wifi.
4 dhoma familjare janë vënë në dispozicion të klientëve secila e kompletuar me kondicioner, krevat
dopio, një krevat tek, një krevat marinar, televizor, karrige, dollap dhe tualet privat.
Ndodhet rreth 1.5 km metra nga plazhi i Borshit, 3 km nga rrethrrotullimi i Qeparos, 8 km nga plazhi dhe
Kalaja e Porto Palermos, dhe rreth 20 km nga qyteti i Himarës.
Stafi punon me dëshirë dhe profesionalitet për të përmbushur nevojat dhe dëshirat e klientelës.
Free parking dhe free wifi.
Ndalohen kafshët shtëpiake.
Check in bëhet në orën 12:00 dhe check out jo më vonë se 10:00.
Ju mirëpresim.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

25€/nata

Adresa

Picak (Borsh), Borsh, Lukovë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës kartë
Shërbime resepsioni
 • Fatura

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep

Familyroom

Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
25 € 30 € 40 € 50 € 25 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
Familyroom 01 May - 31 May 4 25 € 1 1 1
Familyroom 01 Jun - 30 Jun 4 30 € 1 1 1
Familyroom 01 Jul - 31 Jul 4 40 € 1 1 1
Familyroom 01 Aug - 31 Aug 4 50 € 1 1 1
Familyroom 01 Sep - 30 Sep 4 25 € 1 1 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose