Shtëpi pushimi

Dhoma Plazhi Fredi Ylli

Vlerësime 0

Dhoma Plazhi Fredi Ylli ndodhen në Borsh. 

Shtëpia ka 4 dhoma familjare, secila e kompletuar me një krevat dopio, 2 krevat tek, guzhinë e kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat.

Në ambientet e jashtme gjendet një kopësht i cili mund të përdoret nga klientët sipas nevojave për tu relaksuar ose për të ngrënë.

Shtëpia ofron për klientët e saj free parking dhe free wifi.

Distanca nga plazhi është 100 m, 2 km nga qëndra e Borshit, 3 km nga kalaja dhe 4 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Ndalohen kafshët shtëpiake në ambjentet e shtëpisë.

Check In bëhet pas orës 12:00 dhe Check Out jo më vonë se 10:00.

Kontakto

Çmimi

30€/natë

Adresa

Rruga Plazhi, Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju orfon prona

Tualet
 • Dush
 • Tharëse flokësh
 • Bide
 • Peshqir
 • Letër higjenike
Internet
 • WiFi ndodhet në të gjitha ambientet e hotelit, pa pagesë.
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht
Mirëqënia
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Dhoma familjare
 • Kondicioner
 • Ambient për të pirë cigare
Siguria
 • Akses me çelës
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
30 € 30 € 40 € 50 € 30 € 30 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 40 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 50 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Oct - 31 Oct 4 30 € 2 1

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose