Vendpushimet

Social Camping JAL

Vlerësime 0

I vendosur në plazhin e bukur të Jalës, Social Camping JAL ofron akomodim buzë detit, vetëm disa hapa nga plazhi. Kombinimi i komoditetit modern dhe bukurisë natyrore siguron një përvojë unike dhe të qetë.
Kampi ofron një gamë lehtësish për një qëndrim të këndshëm, duke përfshirë një kopsht të bukur për relaksim dhe një bar për të shijuar pije freskuese. Parking privat është i disponueshëm për të lehtësuar parkimin dhe aksesin.
Njësitë e akomodimit janë të rehatshme dhe disa ofrojnë hyrje private për më shumë privatësi. Të gjitha njësitë kanë banjo të përbashkëta dhe krevat të pastër.
Çdo mëngjes ofrohet kontinental me fruta, lëngje dhe djathëra. Restoranti familjar i kampingut, i specializuar në kuzhinën greke, është i hapur për darkë.
Kampi ofron një shesh lojërash për fëmijë dhe një tavolinë para 24-orëshe për çdo ndihmë të nevojshme. WiFi pa pagesë është gjithashtu i disponueshëm.
Social Camping JAL ndodhet pranë Plazhit Detar Folie (500 metra) dhe Plazhit të Akuariumit (1.1 km), ofron mundësi të shkëlqyera për të shijuar detin e pastër dhe natyrën e qetë.
Ejani dhe përjetoni pushime të paharrueshme në Social Camping JAL, ku natyra dhe komoditeti krijojnë përvojën ideale.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Andon Sheti, Jalë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
Shërbime familjare
 • Kënd lojrash për fëmijë
Media & Teknologji
 • Televizor
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
 • Bar-Kafe
Tualet
 • Dush
Siguria
 • Fikëse zjarri
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose