Hotele

Hotel Mëhillaj

Vlerësime 0

Hotel Mëhillaj ndodhet në Borsh, 1.5 km nga plazhi, 1.5 km nga qendra e Borshit, 2.3 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë.

Hoteli ka 11 dhoma familjare 2 prej të cialve janë të dizenjuara me 1 krevat doppio dhe 2 tek ndërsa 9 dhomat e tjera janë të dizenjuara me 1 krevat doppio dhe 1 marinar.

Cdo dhomë përmban TV, frigorifer, kondicioner dhe tharse flokësh.

Në ambientet e hotelit do të gjeni parkim pa pages dhe të sigurt për mjetet tuaja, dhe një shërbim professional I fokusuar rreth jush dhe nevojave tuaja.

Gjithashtu në afërsi të hotelit do të gjeni një shumëllojshmëri shërbimesh dhe biznesesh të cilat do ju ofrojnë cfarë keni nevojë pak hapa larg dhomës tuaj.

Wi Fi pa pagesë.

Ndalohen kafshët shtëpiake në ambientet e hotelit.

Check in bëhet pas orës 12 dhe check out jo më vonë se 10 am.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

50€/nata

Adresa

Rruga Plazhi, Borsh, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 500 - 1000m
Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat marinari
 • Rrjetë mushkonjash
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose