Hotele

Hotel Elda

Vlerësime 0

Ndodhemi në Borsh.

Kemi në dispozicion 8 dhoma familjare, të kompletuara duke marrë parasysh nevojat e çdo pushuesi, ju do të gjeni ambientin e duhur dhe shërbimin profesional që kërkoni.

Çdo dhomë përmban një krevat dopio, 2 krevatë tek, një guzhinë të kompletuar, pjesë e të cilës është edhe një sobë me korrent ku do të mund të gatuani çfarë të dëshironi, televizor dhe sigurisht të gjitha gjërat e nevojshme për higjenën dhe rehatinë tuaj.

Gjithashtu çdo dhomë është e pajisur me televizor dhe kondicioner.

Në ambjentet e hotelit do te gjeni internet pa pagesë dhe parkim pa pagesë.

Ambjentet e jashtme janë të rrethuara me gjelbërim nga një kopësht i madh me lule.

Ndalohen kafshët shtëpiake brenda hotelit.

Check in fillon në në 11am dhe check out bëhet jo më vonë se 10am.

Hotel Elda ndodhet 300 m nga plazhi, 2.2 km nga qëndra e Borshit, 3.2 km nga kalaja dhe 4 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Ju mirëpresim!

Kontakto

Çmimi

35€/natë

Adresa

Qazim Pali, Lukovë, Bashkia Himarë

Dhoma

Çmimi për 5 netë

Çfarë ju orfon prona

Tualet
 • Dush
 • Tharëse flokësh
 • Tualet privat
 • Bide
 • Peshqir
 • Letër higjenike
Internet
 • WiFi ndodhet në të gjitha ambientet e hotelit, pa pagesë.
Dhomë gjumi
 • Garderobë
 • Çarçaf
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht
 • Ballkon
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Dhoma familjare
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
Parkim
 • Parkim i sigurt në ambientet e hotelit
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Kuzhinë
 • Frigorifer
 • Tavolinë

Dhoma

Periudha 01 May - 31 May01 Jun - 30 Jun01 Jul - 31 Jul01 Aug - 31 Aug01 Sep - 30 Sep01 Oct - 31 Oct

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
30 €

FamilyRoom

Krevat tek Krevat dopio

Rekomandohet për akomodimin deri në 4 persona
35 € 50 € 60 € 35 € 30 €
Dhoma Periudha Persona Çmimi Krevat tek Krevat dopio Krevat marinari
FamilyRoom 01 May - 31 May 4 30 € 2 1
FamilyRoom 01 Jun - 30 Jun 4 35 € 2 1
FamilyRoom 01 Jul - 31 Jul 4 50 € 2 1
FamilyRoom 01 Aug - 31 Aug 4 60 € 2 1
FamilyRoom 01 Sep - 30 Sep 4 35 € 2 1
FamilyRoom 01 Oct - 31 Oct 4 30 € 2 1

Vlerësime

0
Anna Koci
Anna Koci
2022-08-23

Ambient i kendshem!

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose