Hotele

Hotel Bella Vista

Vlerësime 5

Bella Vista ndodhet në Borsh 100 m nga plazhi, 3.5 km nga qëndra e Borshit, 4.5 nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos.

Ka 7 dhoma 3 prej të cilave janë cift 3 katërshe  dhe 1 suitë të cilat  janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer,  TV , tualet privat me dush dhe tharëse flokësh.

Ne ju ofrojmë  një kopsht të gjelbërt ku ju mund të kaloni një pasdite të këndshme.

Tek ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet perfekte për pushimet tuaja, me çmime të arsyeshme.

Stafi jonë është i gatshëm 24 orë, t’ju ofrojë shërbimet që keni nevojë.

Free Wi-Fi, parkim pa pagesë, plazh privat dhe shezllona falas.

Check out nga hoteli bëhet në orët: 8:00-10:00.

Check in nga hoteli bëhet në orët: 14:00-22:00.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

58€/nata

Adresa

Qazim Pali, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100 - 500m
Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Sobë me gaz
 • Pjanurë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë
 • Kopësht

Vlerësime

5
Serxhiomerdini1
Serxhiomerdini1
2024-05-23

Super akomodim Super pasterti Super sjellje✌???? Kushtet shum te mira

Arjanita
Arjanita
2024-02-19

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose