Gjej destinacionin tënd

Kërko për hotele, vila dhe më shumë...

Shtëpi pushimi

Blue Heaven Suites

Blue Heaven Suites ndodhen vetëm 10m larg plazhit të Borshit. Ka në dispozicion 10 suita familjare të cilat mund të akomodojnë  2 deri në 4 persona. Ato janë të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 1 krevat marinar i cili hapet ose mbyllet, brenda sutiave do të gjeni frigorifer, kondicioner, TV, kasafortë dhe tualet privat të pajisur me çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj per

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

60
€/nata

Shtëpi pushimi

Dhoma Donald

Dhoma Plazhi Donald ofron 4 dhoma familjare me nje kapacitet akomodues deri ne 4-5 persona të kompletuara me 1 krevat dopio dhe 2 krevat tek dhe 1 krevat portativ, kuzhinë e kompletuar, frigorifer, kondicioner, TV dhe tualet privat ku do të gjeni çdo gjë të nevojshme për higjenën tuaj personale. Në ambjentet e jashtmë do të gjeni një verand të bollshme dhe të rehatshme ku mund të p

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

35
€/nata

Shtëpi pushimi

Dhoma Plazhi Alma

Dhoma Plazhi Alma ndodhen në Borsh me nje distance rreth 30m nga plazhi, 3 km nga qëndra e Borshit, 5 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos. Shtëpia ka 8 dhoma familjare, secila e kompletuar me një krevat dopio, 2 krevat tek, guzhinë e kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat. Në ambientet e jashtme gjendet një kopësht i cili mund të përdoret nga klient

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

45
€/nata

Vila

Vila Erjoni

Vila Erjoni ndodhet në Borsh,me një distance prej 20m nga plazhi , 5km nga qëndra e Borshit, 6km nga kalaja dhe 7km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Kjo vile ofron akomodim për klientet që nga viti 2000. Vila ka 12 dhoma të cilat ofrojnë një akomodim familjarë. Secila prej dhomave përmban ambient gatimi privat të kompletuar, kondicioner,TV, fr

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

25
€/nata

Hotele

Alkre Hotel

Alkre Hotel ndodhet 150m nga plazhi, 3.5 km nga qendra e Borshit, 4.5 km nga kalaja e Borshit dhe 5.5 km nga rrethrrotullimi i Qeparosë. I pozicionuar mes gjelbërimit dhe qetësisë të Borshit, ofron pamje nga plazhi dhe malet e mrekullueshme. Hoteli ofron 18 dhoma familjare të pajisura me kondicioner, TV, kuzhinë të kompletuar, tualet personal dhe çdo gjë tjetër të nevojshme për higj

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

35
€/nata

Vila

Vila Sofia

Vila Sofia ndodhet në Borsh, 4 km nga qendra e Borshit, 200 m nga deti, 5 km nga kalaja e Borshit dhe 6 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Ka 9 dhoma, 7 prej te cilave janë treshe dhe 2 janë çift. Dhomat janë të pajisura me kuzhine, kondicioner, TV dhe tualet privat. Te ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet përfekte për pushimet tuaja me &c

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

40
€/nata

Shtëpi pushimi

Dhoma Ardjan Qamili

Dhomat Ardjan Qamili me vendodhje në fshatin bregdetar të Borshit. Ofron akomodim në 3 dhoma familjare të cilat janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer, TV, tualet privat dhe çdo gjë tjetër që mund t'ju duhet për higjenën personale. Ambjenti i jashtem ofron një pamje të të gjithë fshatit, detit dhe maleve. Tek ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet perfekte p

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

35
€/nata

Apartamente

Sea View Apartaments

Sea View Apartaments ndodhen në qytetin e Himarës rreth 70 m larg  plazhit të Potamit 1.5 km nga qëndra e Himares, 2 km nga Kalaja e Himarës dhe 10 km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Ka ne dispozicion 3 apartamente me ballkone te cilat ofrojnë akomodim të rehatshëm dhe pamje të mrekullueshme nga mali dhe nga deti. Në 2 nga dhomat përfshi

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

40
€/nata

Vila

Vila Romeo

Vila Romeo ndodhet në Borsh, 1 km nga qendra e Borshit , 2 km nga Kalaja e Borshit, 2 km nga plazhi dhe 3 km nga rrethrrotullimi I Qeparos. Ka 10 dhoma, 7 prej të cilave janë treshe dhe 3 janë familjare.  Dhomat janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer, TV dhe tualet privat. Tek ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet përfekte

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

20
€/nata

Apartamente

Apartamente Arturi

Apartamentet tona ndodhen në Borsh vetëm 3 km nga plazhi.  Kemi në dispozicion 7 dhoma familjare.  Ato kanë të gjitha komoditetet e nevojshme, janë të pajisura me kuzhinë të plotë, frigorifer dhe tualet privat me të gjitha aksesorët e nevojshëm. Për më tepër, apartamentet tona ndodhen vetëm 1 km larg qe

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

35
€/nata

Shtëpi pushimi

Emilis Room

Ne ndodhemi pranë hyrjes së Borshit, vetëm 1 km nga qëndra e tij dhe 2 km nga kalaja. Free parking dhefree wifi.4 dhoma familjare janë vënë në dispozicion të klientëve secila e kompletuar me kondicioner, krevatdopio, një krevat tek, një krevat marinar, televizor, karrige, dollap dhe tualet privat.Ndodhet rreth 1.5 km metra nga plazhi i Bo

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

25
€/nata

Hotele

Hotel Fabio

Ne ndodhemi në Borsh. Me pamje të mrekullueshme në kopështin e tij në secilën nga dhomat mund të shijoni dhe shërbim dhome të shpejtë me një staf mjaft të kualifikuar. Hoteli ka në strukturën e tij 21 dhoma. Çdo dhomë ka një ballkon dhe një ambient ngrënjeje, gjithashtu një televizor flat-scre

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

50
€/nata

Hotele

Hotel Memi

Hotel Memi ndodhet në Borsh. Hoteli ka 10 dhoma, 8 prej të cilave janë modeluar dhe dizenjuar për familjarë dhe 2 për çifte. Çdo dhomë përmban një krevat dopio, një krevat tek, një divan i cili hapet dhe konvertohet në krevat dopio, televizor, frigorifer, kondicioner dhe tharëse flokësh. Në ambientet e hote

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

31
€/nata

Shtëpi pushimi

Dhoma Plazhi Fredi Ylli

Dhoma Plazhi Fredi Ylli ndodhen në Borsh.  Shtëpia ka 4 dhoma familjare, secila e kompletuar me një krevat dopio, 2 krevat tek, guzhinë e kompletuar, TV, kondicioner, tavolinë dhe tualet privat. Në ambientet e jashtme gjendet një kopësht i cili mund të përdoret nga klientët sipas nevojave për tu relaksuar ose për të ngr&e

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

35
€/nata

Hotele

Hotel Riviera Golden House

Ndodhemi në Borsh, kemi më shumë se 15 vjet eksperiencë në fushën e hotelerisë. Stafi jonë ju ofron shërbimin e tij për realizimin e pushimeve tuaja të ëndrrave. Kemi 12 dhoma familjare të krijuara dhe modeluara për rehatinë tuaj maksimale Çdo dhomë përmban një krevat dopio, një krevat tek (ose

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

30
€/nata

Apartamente

Kalemi Apartments

Ndodhemi në Borsh, jo më shumë se 80 m larg plazhit. Secili nga apartamentet ka një ballkon me pamje nga deti dhe mund të akomodojë deri në 4 persona. Janë ideale si për familje ashtu edhe për grupe shoqërore. Çdo dhomë është e pajisur me një kuzhinë të vogël, një televizor, frigorifer dhe tualet

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

50
€/nata

Hotele

Hotel Borshi

Ne ndodhemi 30 m larg nga plazhi, 3.5 km nga qëndra e Borshit, 4.5 km nga kalaja, 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos. Të gjitha dhomat janë familjare, të mobiluara me tavolinë, televizor flat screen, kondicioner, garderobë të madhe, tharëse flokësh dhe tualet privat. Dhomat janë të izoluara akustikisht. Zona përreth hotelit është e mbuluar me gjelbërim duke shpalosur pamje të m

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

50
€/nata

Hotele

Le Monde 1 Hotel

Ndodhemi në Borsh. 100 m nga plazhi, 3.5 km nga qëndra e Borshit, 4.5 nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos. Ka 21 dhoma dhe janë të pajisura me kuzhinë të kompletuar, frigorifer, smart TV të lidhur me wifi vëtëm në disa dhomave dhe tualet privat me dush dhe tharëse flokësh. Ne ju ofrojmë paisje për BBQ dhe një kopsht të gjelbërt. Tek ne do të gjeni vendin e duhur

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

70
€/nata

Hotele

Luna Mare Seaside Suites

Ndodhemi në Borsh. 1 minutë nga plazhi, 2 km nga qëndra e Borshit, 3 km nga kalaja dhe 4 km nga rrethrrotullimi i Qeparos. Hoteli disponon 16 dhoma, të dekoruara dhe pajisura për rehatinë tuaj, çdo dhomë është e pajisur me kondicioner, frigorifer, televizor, makineri ekspresi, minibar, flat screen dhe një banjë en-suite. Ne ofrojm&eum

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

80
€/nata

Hotele

Hotel Riviera

Ndodhemi në Borsh. 100 m nga plazhi, 3 km nga qëndra e Borshit, 4 km nga kalaja dhe 5 km nga rrethrrotullimi i Qeparos. Kemi 24 dhoma në dispozicion të cilat janë të mobiluar si për famlije ashtu edhe për çifte, të cilat kanë kondicioner, frigorifer, satelitë TV. Hoteli eshte i rrethuar nga një kopsht I madh plot gjelbërim d

Hyr dhe merr kontakt me biznesin.

60
€/nata