Shtëpi pritjeje

Sunny Day's Apartament

Vlerësime 0

Apartamenti Sunny Day’s me vendodhje në Golem, e Kompleksi Tid Rruga Korca pranë lokal Shpiragut dhe para Kompleksit Viena ,100 m larg plazhit të Golemit, 13 km nga Durrësi dhe 24 km nga Tirana.

Apartamenti ku mund te akomodohen  2 persona, i cili është I pajisura me kuzhinë të kompletuar, divan që hapet dhe kthehet në krevat, frigorifer, TV, tualet privat dhe çdo gjë tjetër që mund t'ju duhet për higjenën personale.

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të kompleksit TID duke ju ofruar kështu një pamje dhe një qetësi relaksuese për ditët e nxehta të verës. Tek ne do të gjeni vendin e duhur dhe kushtet perfekte për pushimet tuaja, me çmime të arsyeshme.
Ju mirëpresim!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

20€/nata

Adresa

Golem, Kavaje, Tirana County

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 500 - 1000m
Largesia nga qendra
 • 1000 - 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat me palosje
 • Rrjetë mushkonjash
Pishinë
 • Gjithë vitin
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ballkon
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
 • Sobë me gaz
 • Tostierë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose