Hotele

Toka Hotel Restaurant

Vlerësime 0

Toka Hotel Restaurant në Pogradec ofron një përvojë luksoze për të gjithë mysafirët e tij. Me një vendndodhje të shkëlqyer dhe shërbime të kualitetit të lartë, ky hotel 5-yje përmban një gamë të gjerë shërbimesh dhe lehtësish për të bërë qëndrimin e vizitorëve sa më të paharrueshëm. Me një restorant të shkëlqyer, pishinë të hapur, dhe recepsion 24-orësh, mysafirët ndihen të mirëpritur dhe të kujdesur në çdo moment të qëndrimit të tyre. Dhomat e komoditetshme ofrojnë pamje të mrekullueshme nga liqeni dhe janë të pajisura me të gjitha të nevojshmet për një qëndrim të këndshëm. Atraksionet dhe aktivitetet afër hotelit bëjnë qëndrimin tuaj edhe më tërheqës. Në përfundim, Toka Hotel Restaurant është një zgjedhje e shkëlqyer për një pushim të mrekullueshëm në Pogradec.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

11 Rruga nacionale Pogradec-lin, Pogradec 7305, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose