Hotele

The Barrels Ms

Vlerësime 0

The Barrels Ms e vendosur në Gjirokastër, ka një tarracë dhe një restorant.

Hoteli me 4 yje ka një kopësht, dhoma me ajër të kondicionuar me Wi Fi falas, secila nga dhomat ka një banjo private.

Pushuesit mund të shijojnë dhe pamjen e bukur të maleve.

Në hotel cdo dhomë është e pajisur me një ballkon me pamje nga qyteti.

Të gjitha dhomat te The Barrels Ms janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe tualet falas.

Pushuesit mund të shijojnë dhe një mëngjes continental.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 92 km nga The Barrels Ms.

Ju Mirëpresim.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

448V+FP3, Rruga Valere, Gjirokaster, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • me shume 2000m
Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Rrjetë mushkonjash
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
Siguria
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose