Hotele

Hotel Summer Land

Vlerësime 0

Hotel Summer Land ndodhet 2.5km nga qëndra e Borshit, 3.5km nga kalaja e Borshit dhe 4.5km nga rrethrrotullimi I Qeparoit. Ai është një hotel me një koncept europian i pozicionuar shumë pranë detit mes ullishteve të Borshit. Ofron një akomodim të qetë, me pamje madhështore nga deti dhe nga mali. Hoteli disponon 44 dhoma plazhi tepër komode, me një dizanj mesdhetar dhe me një kategori dhomash familjare dhe cift. Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner, frigorifer, TV, pa munguar dhe tualeti privat ku do të gjeni cdo gjë të nevojshme për higjenën personale.
Ambjenti i jashtëm I hotelit është tepër komod dhe mundëson që klientët të shijojnë një mbasdite të qetë dhe të këndëshme. Për klientët e hotelit ofrohet shërbim recepsioni 24/7, këmbim valutor, pastrim dhome, free parking dhe free Wifi. 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

60€/nata

Adresa

Shkallë (Borsh), Qazim Pali, Lukovë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Shezllone
 • Çadër
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose