Hotele

Studio Mex

Vlerësime 0

Studio Mex ndodhet në Shën Vasil.

Studio Mex ka 6 dhoma 2 prej të cilave janë katërshe, 2 treshe, 1 cift dhe një për 5 persona.

Secila prej dhomave përmban kondicioner, TV, tarracë, ballkon etj.

Distanca nga Borshi është 23 km, 7 km nga Lukova 4.2 nga Kakome dhe 11 km nga Qyteti I Sarandës.

Dhoma cift ndodhet në tarracën e hotelit me një pajme mbreslënëse.

Check in bëhet pas orës 12:00 check out jo më vonë se 10:00 am.

Hoteli ofronë dhe guida.

Ju Mirëpresim.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

25€/nata

Adresa

SH8, Shënvasili, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • me shume 2000m
Largesia nga qendra
 • 100m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
 • Krevat divan
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
 • Divan
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Ekstra)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Anglisht
 • Italisht
 • Frëngjisht
Aktivitete
 • Hiking (Off-site)
 • Peshkim Off-site

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose