Hotele

South Coast

Vlerësime 0

South Coast ndodhet në Borsh, 800 m larg detit, 1.7 km nga qendra e Borshit, 2.7 km nga Kalaja e Borshit dhe 3.5 km larg rrethrrotullimit të Qeparoit.

Hoteli ka 15 dhoma 13 prej të cilave janë dizenjuar për familjarë, dhe 2 për çifte. Çdo dhomë përmban një krevat doppio, një divan, televizor, frigorifer dhe kondicioner. Në ambientet e hotelit do të gjeni parkim pa pages dhe të sigurt për mjetet tuaja, dhe një shërbim professional,fokusuar rreth jush dhe nevojave tuaja.

Gjithashtu në afërsi të hotelit do të gjeni një shumëllojshmëri shërbimesh dhe biznesesh të cilat do ju ofrojnë cfarë keni nevojë vetëm pak hapa larg dhomës tuaj.

Wi Fi pa pages.

Ndalohen kafshët shtëpiake në ambientet e hotelit.

Check in bëhet pas orës 12 pm dhe Check out jo më vonë se 10 am.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

40€/nata

Adresa

Rruga Plazhi, Borsh 9714, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose