Hotele

Rose Garden Hotel

Vlerësime 0

Rose Garden Hotel ofron një përvojë të këndshme dhe relaksuese për udhëtarët.

Me një pishinë të jashtme sezonale dhe parkim privat falas, mund të shijoni qëndrimin tuaj në këtë ambient të bukur. Kopshti dhe tarraca ofrojnë një ambient të mrekullueshëm për të shijuar ajrin e pastër dhe pamjen e bukur. Në brendësi, hoteli ofron një bar, sallë pritjeje, dhe recepsion 24-orësh për të plotësuar nevojat e mysafirëve.

Dhomat ofrojnë komoditet me tavolina , banjo private, TV me ekran të sheshtë dhe ajër të kondicionuar. Rose Garden Hotel është destinacioni ideal për të kaluar një natë të këndshme dhe për të shijuar bukurit e Gjirokastrës.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Astrit Karagjozi, Gjirokastra, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
Pishinë
 • Sezonale
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Peshqir
 • Bide
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose