Hotele

Mema Hotel

Vlerësime 0

Mema Hotel me vendodhje në qytetin bregdetar të Himarës, ofron akomodim të përshtatshme për të gjithë familjen në të gjitha stinët e vitit.

Mema Hotel përbëhet nga 18 dhoma, të cilat ndahen në bazë të preferencave tuaja, dhoma cift dhe dhoma që ofrojnë akomodime nga 3 deri në 8 persona. Mëngjesi ofrohet falas nga hoteli për të gjithë pushuesit e tij. Apartamentet ofrojnë kondicioner,TV,tavolinë ngrënie,tualet personal dhe sigurisht cdo gjë që mund tju duhet për higjenën tuaj personale.

Pjesa më e madhe e dhomave kanë ballkon ku mund të shikoni pamje të detit ose të malit.

Hotel Mema ofron vende parikimi falas dhe  WI FI pa pagesë.

Distanca nga deti 1 minutë larg, 200 m nga qendra e himarës, 1 km nga Kalaja e Himarës dhe 13 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë.

Ju mirëpresim në hotelin tonë ku do mund të gjeni një ambient te ngrohtë dhe familjarë.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

35€/nata

Adresa

4P3V+763, Himarë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose