Hotele

Hotel Vila Toska

Vlerësime 0

Hotel Vila Toska në Piskupat ofron një ambient të mrekullueshëm për një qëndrim të këndshëm. Me shërbime të shkëlqyera dhe lehtësi, ky hotel 3-yje siguron një përvojë të shkëlqyer për të gjithë vizitorët e tij. Restoranti i tij i bukur ofron ushqime të shkëlqyera, ndërsa parkimi privat falas dhe kopshti i bukur ofrojnë një ambient të qetë dhe të relaksuar për të gjithë mysafirët. Përveç kësaj, recepsioni 24-orësh dhe shërbimi në dhomë sigurojnë përkujdesjen e nevojshme për mysafirët gjatë qëndrimit të tyre. Dhomat janë të pajisura me banjo private, disa edhe me ballkon dhe pamje malore, duke e bërë qëndrimin të veçantë dhe të këndshëm. Aktivitetet në zonën përreth përfshijnë peshkimin në liqenin e Ohrit dhe vizitën në shpellën e Kishës së Arkangelit Mihail, duke ofruar një përvojë të paharrueshme për mysafirët. në përfundim, Hotel Vila Toska është një zgjedhje e shkëlqyer për të kënaqur qëndrimin tuaj në këtë pjesë të bukur të Shqipërisë.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Pogradec,Piskupat First build in the Piskupat village AL, Piskupat 1005, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga liqeni
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose