Hotele

Hotel Sirena

Vlerësime 0

Hotel Sirena ofron një shërbim të shkëlqyer dhe të gjitha lehtësitë e nevojshme për vizitorët e tij. Vizitorët mund të qëndrojnë të lidhur me bashkëpunëtorët dhe të dashurit e tyre falë Wi-Fi falas që është i disponueshëm gjatë gjithë kohës së qëndrimit.

Për ata që mbërrijnë me makinë, hoteli ofron ambiente të përshtatshme parkimi, duke e bërë më të lehtë dhe të rehatshme parkimin në vend. Për të siguruar një mjedis të pastër dhe të shëndetshëm për të gjithë, pirja e duhanit është rreptësisht e ndaluar në të gjithë hotelin.

Vizitorët mund të shijojnë një gamë të gjerë opsionesh ushqimore të shijshme dhe të larmishme në restorantin e hotelit, duke siguruar që çdo preferencë dhe shije të jetë e plotësuar. Nga ushqimet tradicionale lokale deri te ato ndërkombëtare, kuzhina e hotelit është e përgatitur të ofrojë një përvojë të paharrueshme gastronomike. Me këto lehtësira dhe përkujdesje të veçantë për mirëqenien e vizitorëve, Hotel Sirena siguron që qëndrimi juaj të jetë sa më komod dhe i kënaqshëm.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

WP3C+3JV, Rruga Driloni, Tushemisht, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose