Hotele

Hotel Sea & Sand

Vlerësime 0

Hotel Sea & Sand ofron një përvojë të mrekullueshme për vizitorët, me një vendndodhje ideale pranë plazhit të Vjetër.

Me parkim privat falas, kopësht dhe taracë të bukur, si dhe një restorant me një gamë të gjerë opsionesh ushqimore, ky është një destinacion i shkëlqyer për relaksim. Për të bërë udhëtimin tuaj më të bukur, ofrohet një shërbim i përsosur 24-orë, duke përfshirë transferimin në aeroport.

Sea & Sand Hotel ofron një përvojë të veçantë të luksit dhe kujdesit në bregdetin e bukur të Vlorës.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rr. Sazani, Vlorë 9401, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga qyteti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
Media & Teknologji
 • Televizor
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Taracë
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose