Hotele

Hotel & Restorant Antoneta

Vlerësime 0

Hotel & Restorant Antoneta me një experiencë 22 –Vjecare në shërbimin e restorantit dhe hotelerisë.
Pozicionuar në fshatin “Boboshticë” të Korcës mes gjelbërimit dhe qetësisë.
Hoteli jonë vjen me një arkitekturë moderne duke ju dhuruar klientëve tanë qetësinë dhe relaxin e munguar gjatë përditshmërisë.
Restoranti një biznes familjar i trashëguar prej brezash vazhdon traditën për të ofruar gatime tradicionale dhe të shijshme në ambjentet e saj.
Book your vacations

Kontakto

Adresa

Boboshticë 7023, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose