Hotele

Hotel Kristal

Vlerësime 0

Hotel Kristali ndodhet në Borsh, 1 km nga plazhi, 1.5 km nga qëndra e Borshit, 2.5 km nga kalaja dhe 3.5 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë.

Hoteli ka 14 dhoma, 5 prej të cilave janë modeluar dhe dizenjuar për 3 persona, 1 dhomë për çifte, një dhomë për 4 persona, 6 suita dhe një dhomë duplex.

Çdo dhomë përmban një krevat dopio, një krevat tek, një divan i cili hapet dhe konvertohet në krevat dopio, TV, frigorifer, kondicioner dhe tharse flokësh.

Në ambientet e hotelit do të gjeni një kopsht ku mund të kaloni pasditen tuaj, parkim pa pages dhe të sigurt për mjetet tuaja, dhe një shërbim professional I fokusuar rreth jush dhe nevojave tuaja.

Gjithashtu në afërsi të hotelit do të gjeni një shumëllojshmëri shërbimesh dhe biznesesh të cilat do ju ofrojnë cfarë keni nevojë pak hapa larg dhomës tuaj.

Wi Fi pa pagesë.

Ndalohen kafshët shtëpiake në ambientet e hotelit.

Check in bëhet pas orës 12 dhe check out jo më vonë se 10 am.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

49€/nata

Adresa

Rruga Plazhi 222525, Borsh 9714, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës kartë
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose