Hotele

Hotel Emi

Vlerësime 0

Hotel Emi ndodhet 50m nga plazhi, 700-800m nga qëndra e Himarës, 1,2 km nga kalaja e Himarës dhe 12 km nga rrethrrotullimi i Qeparoit. Ju ofron qetësinë dhe akomodimin e përshtatëshëm gjatë muajve të nxehtë të verës.

Hoteli ka ne dispozicion një numër total prej 10 dhomash, ku 4 janë dhoma cift dhe 6 dhoma treshe.

Dhomat çiftë përmbajnë një krevat dopio ndërsa dhomat treshe përmbajnë 1 krevat dopio dhe 1 tek. Secila prej tyre janë të pajisura me kondicioner, TV, frigorifer, tualet privat dhe cdo gjë tjetër që mund t’ju nevojitet për higjenën tuaj personale. Dhomat janë të gjitha me ballkon ku ofrohen pamje nga deti dhe nga mali.

Wifi dhe parkim pa pagese. Gjithashtu ka një ambjent të jashtëm të sigurt për fëmijët tuaj dhe të bollshëm për parkimin e makinave.

Ndalohen kafshët shtëpiake brenda hotelit.

Check in fillon në 11am dhe check out bëhet jo më vonë se 10am.

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

35€/nata

Adresa

Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose