Hotele

Hotel Blealb Pogradec

Vlerësime 5

Blealb është një hotel me tre yje në Pogradec, Shqipëri, i cili ofron një përvojë të shkëlqyeshme akomodimi për mysafirët e tij. Me objekte parkimi të reja për makinat dhe një restorant me ushqim të cilësisë së lartë, mysafirët mund të shijojnë gatime autentike dhe shije të shumëllojshme.

Përfitimet e tjera përfshijnë një pishinë për relaksimin dhe argëtimin në ujë, si dhe një proces të lehtë check-in dhe check-out në sportelin e shërbimit, që është i hapur 24/7.

Dhomat janë të pajisura me komoditete të shkëlqyera, përfshirë kondicioner, frigorifer, dritare që hapen dhe kasafortë për sigurinë e vlerave. Në disa dhoma, mysafirët mund të shijojnë pamje të mrekullueshme nga liqeni.

Për një qëndrim të mrekullueshëm pushimesh në Pogradec, Blealb është zgjedhja e duhur. Ju mirëpresim për të kaluar pushime të mrekullueshme në këtë ambient të bukur dhe të qetë!

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Pogradec -Udenisht Klm 12, Udënisht 7303, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100m
Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga liqeni
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Pishinë
 • Sezonale
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
 • Kasafortë
Ushqime dhe Pije
 • Restaurant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
 • Anglisht
Ambjentet e Jashtme
 • Ambient për darkim në natyrë
 • Kopësht

Vlerësime

5
Bociandrea063
Andrea Boçi
2023-11-20

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose