Hotele

Hotel Angelo

Vlerësime 5

Hotel Angelo ndodhet në Borsh. Hotel Angelo ka në dispozicion 8 dhoma, 4 prej të cilave janë familjare, 2 suita, 1 llukse dhe 1 treshe. Ato janë të kompletuara duke marrë parasysh nevojat e çdo pushuesi. Çdo dhomë është e pajisur me televizor dhe kondicioner. Në ambientet e hotelit do të gjeni internet pa pagesë dhe parkim pa pages. Kafshët shtëpiake lejohen brenda hotelit. Check in bëhet në 12 pm dhe check out bëhet jo më vonë se 10 am. Hotel Angelo ndodhet 100 m larg nga plazhi, 3.5 km nga qendra e Borshit, 4.5 km nga kalaja e Borshit dhe 5 km nga rrethrrotullimi I Qeparosë. Ju do të gjeni ambientin e duhur dhe shërbimin professional që kërkoni.

Ju Mirëpresim!

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

40€/nata

Adresa

Shkallë (Borsh), Qazim Pali, Lukovë

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
 • Tharëse rrobash
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
Siguria
 • Fikëse zjarri

Vlerësime

5
Sonila
2024-02-18

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose