Hotele

Hotel Amantia

Vlerësime 0

Hotel Amantia

Është I pozicionuar në fshatin Turistik Borsh.

Me mbi 25 vite eksperiencë në hoteleri.

Ky hotel ofron ambiente shumë komode,një qëndrim të rehatshëm dhe pamie fantastike të Detit Jon, për të kaluar pushime tëpaharrueshme.
Hoteli Amantia, iu ofron qetësi dhe një staff të kualifikuar.

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar.

Ju ofroime parkim pa pagesë dhe WiFi në të githë ambientin e Hotelit tonë.
Distanca nga plazhi është 20 m, nga qëndra e Borshit 5 km, nga kalaja e Borshit 5 km dhe nga rrethrrotullimi I Qeparose 5.5 km.

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

40€/nata

Adresa

2VM8+JR2, Qazim Pali, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
Shërbime pastrimi
 • Lavanderi (Kosto Pa kosto)
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
Siguria
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose