Hotele

Golden City Hotel & Spa

Vlerësime 0

Golden City Hotel & Spa, ndodhet në zemër të Tiranës, vetëm 300 metra nga sheshi kryesor Skënderbej dhe atraksionet kryesore të qytetit. Ky hotel i dekoruar me luks ofron një bar lounge, Wi-Fi falas dhe parkim falas për mysafirët.
Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me ekran të sheshtë dhe kanale kabllore, si dhe minibar.

Mëngjesi shërbehet çdo ditë në dhomën e ngrënies së hotelit.
Restorante të shumta janë në afërsi të hotelit, ndërsa lagjja e famshme Blloku, e njohur për jetën e gjallë të natës dhe vendet kulturore, është vetëm 1 km larg.
Facilitete të tjera përfshijnë afërsinë me qendra biznesi, zyra qeveritare, ambasada dhe zona argëtimi, të gjitha brenda distancës në këmbë. Stacioni kryesor i autobusëve është 900 metra larg, dhe Aeroporti i Tiranës ndodhet 10 km larg.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Him Kolli 45/4, Tirana, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
Media & Teknologji
 • Televizor
Ushqime dhe Pije
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
Shërbime resepsioni
 • Fatura

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose