Hotele

City 5 Hotel

Vlerësime 0

City 5 Hotel ndodhet në qendër të Tiranës vetëm 1.1 km larg Sheshit Skënderbej dhe 17 km larg Aeroportit Nënë Tereza, hoteli jonë ofron një akomodim të qetë, me pamje nga kopshti. 

Pranë Hotelit tone ju do të gjeni disa pika kulturore më të vizituara në Tiranë si Rezidenca e Enver Hoxhës, Monumenti I Pikës së Kontrollit dhe Piramida. 

Për shërbime efikase dhe të përkushtuara, stafi i recepsionit është në shërbim 24/7. Wi-Fi falas në të gjithë hotelin është një bonus i shtuar për vizitorët tanë.

City 5 Hotel është zgjedhja e duhur për ata që kërkojnë një qëndrim të paharrueshëm në Tiranë.

Ju Mirëpresim!

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Ismail Qemali Nr 8/1, Tirana 1011, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga qyteti
Parkim
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
Kuzhinë
 • Tavolinë
 • Frigorifer
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Hyrje-Dalje
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose