Hotele

Boutique Hotel Kooperativa

Vlerësime 0

Boutique Hotel Kooperativa në Pogradec ofron akomodim me një tarracë, parkim privat falas, një bar dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Ndodhet 8.9 km nga Burimet e Liqenit të Ohrit dhe 41 km nga mbetjet e Via Egnatia.

Dhomat janë të pajisura me gardërobë, banjo private, WiFi falas, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore dhe kuti depozitash. Stafi flet gjermanisht, anglisht, italisht dhe shqip, dhe është i disponueshëm 24 orë në recepsion. Teatri Antik dhe Kalaja e Samoil janë 40 km larg.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Dhimiter Shkurti, Pogradec 7301, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • 500 - 1000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
Parkim
 • Parkim i aksesueshëm
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Taracë
 • Ballkon
 • Divan
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës kartë
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht
 • Italisht
 • Gjermanisht
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose