Hotele

Asi Rooftop Hotel

Vlerësime 0

Asi Rooftop Hotel është një hotel me 4 yje në Sarandë, i njohur për ambientin e tij të rehatshëm dhe lehtësinë e shërbimeve moderne për vizitorët.
Bar dhe restorant në vend për të shijuar ushqimin dhe pije të shumëllojshme.

Recepsion 24 orë për të siguruar mbështetje gjatë gjithë kohës. WiFi falas në të gjithë pronën për të qëndruar të lidhur me internetin. Dhoma të pajisura me ajër të kondicionuar, tavolinë dhe kasafortë për të mbajtur vlerat e çmuara,  TV me ekran të sheshtë për argëtim. Tarraca private me pamje të mahnitshme nga qyteti dhe deti, banjo private me dush, çarçafë dhe peshqir të furnizuar për komoditet maksimal.
Mundësi për të shijuar mëngjesin në ambientet e hotelit.
Aeroporti i Janinës është 96 km larg, duke ofruar një mundësi të lehtë për të arritur Sarandën.
Asi Rooftop Hotel ofron një përvojë të këndshme dhe të përshtatshme për vizitorët që dëshirojnë një qëndrim të kualitetit në bregdetin e Sarandës.

 

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Butrinti, Saranda 9701, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga deti
 • 100m
Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga qyteti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose