Hotele

Amansar Boutique Hotel

Vlerësime 0

Amansar Boutique Hotel në Tiranë ofron një përvojë të shkëlqyer akomodimi, duke ofruar një gamë të gjerë shërbimesh për të bërë qëndrimin tuaj sa më të paharrueshëm. Dhomat e përshtatura ofrojnë maksimumin e rehatisë, ndërsa banjot private janë të pajisura për t'ju siguruar një përvojë të plotë të komoditetit. Vendndodhja e përshtatshme e hotelit bën që eksplorimi i Tiranës dhe rrethinave të saj të jetë shumë i lehtë. Përfundimisht, me shërbim të shkëlqyer dhe lehtësi të shumta, Amansar Boutique Hotel është një zgjedhje e shkëlqyer për një qëndrim të këndshëm në kryeqytetin shqiptar.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Tasim Shehu, Tirana 1057, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga qyteti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
 • Vaskë
 • Banjo me aspirim
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose