Hotele

Alkre Hotel

Vlerësime 0

Alkre Hotel ndodhet 150m nga plazhi, 3.5 km nga qendra e Borshit, 4.5 km nga kalaja e Borshit dhe 5.5 km nga rrethrrotullimi i Qeparosë.

I pozicionuar mes gjelbërimit dhe qetësisë të Borshit, ofron pamje nga plazhi dhe malet e mrekullueshme.

Hoteli ofron 18 dhoma familjare të pajisura me kondicioner, TV, kuzhinë të kompletuar, tualet personal dhe çdo gjë tjetër të nevojshme për higjenën tuaj personale.

Në ambjentet e jashtme të hotelit gjendet një kopsht i gjelbëruar  ku mbizotëron lulja tradicionale bregdetase bukavilja, pa harruar edhe ullinjë 500 vjeçarë në oborr.

Wifi dhe parkim pa pagesë.

 

 

Book your vacations

Kontakto

Çmimi

35€/nata

Adresa

Rruga Rimi i Nane Shkalle, 3V42+9HG, Borsh 9714, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga deti
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor Flat-Screen
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
Kuzhinë
 • Tavolinë
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • Akses me çelës
Shërbime resepsioni
 • Fatura
 • Hyrje-Dalje

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose