Hotele

Adam & Eve Suites

Vlerësime 0

Adam and Eve is a newly resorted place inn just seconds from Saranda Main Port and Beach. We offer guests a low-key hideaway combined with all the amenities of a luxury destination. Each luxury room and suite emphasises a sense of space carefully selected to the smallest details and showcases stunning views . Plush interior designs, swaths of natural light and pictures- perfect panoramas of the sea make them the perfect choice of your holidays. The traditional architecture combined with the modern aesthetic ad Adam &Eve promise to offer your moments of luxury and relaxation. Adventure awaits!Start your reservation!

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Mitat Hoxha, Saranda 9701, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Largesia nga qendra
 • me shume 2000m
Internet
 • Free WiFi
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga qyteti
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Garderobë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku ndalohet duhani
Shërbime pastrimi
 • Shërbim dhome
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Bide
 • Tualet privat
 • Tharëse flokësh
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri
 • 24-Ore Siguri
Shërbime resepsioni
 • 24-Orë
 • Anglisht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose