Bujtina

Lugina e Shëngjergjit & Bujtina

Vlerësime 0

Bujtina Lugina e Shëngjergjit ofron një përvojë akomodimi të veçantë në Tiranë. Çdo njësi vjen me karakteristika të veçanta për të garantuar një qëndrim të paharrueshëm:

 Ballkon ose Oborr privat për të shijuar pamjen e natyrës. WiFi falas dhe TV me ekran të sheshtë për të qëndruar të lidhur me botën dixhitale. Zonë të ajrit të kondicionuar për të siguruar komoditet në çdo sezon.Restorant i specializuar për të shijuar kuzhinën tradicionale shqiptare dhe një kopsht i bukur për të relaksuar në ajër të freskët.

Mëngjes tradicional shqiptar në dispozicion çdo mëngjes për të filluar ditën me energji. Përveç kësaj, vendndodhja e Bujtinës  Lugina e Shëngjergjit është e përshtatshme për të eksploruar atraksionet turistike të Tiranës dhe është  lehtësishte e arritshme nga Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza.

Për një qëndrim të mrekullueshëm në kryeqytetin shqiptar, Bujtina Lugina e Shëngjergjit ofron një zgjedhje të shkëlqyer.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

41.32217043862183, 20.05643363909679, Tiranë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga fshati
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
 • Krevat marinari
Shërbime familjare
 • Kënd lojrash për fëmijë
Media & Teknologji
 • Televizor
Paisje në dhomë
 • Prizë afër krevatit
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma familjare
Ambjentet e Jashtme
 • Kopësht

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose