Banesa në shtëpi

PalmaNova Resort

Vlerësime 0

Imagjinoni veten në PalmaNova Resort një vend të mrekullueshëm , ku çdo detaj është menduar për t'ju ofruar një përvojë të jashtëzakonshme dhe plot emocione. Atmosfera e ngrohtë ju fton të harroni shqetësimet e përditshme dhe të zhytni veten në një botë paqeje dhe kënaqësie.
Teksa uleni në një tarracë me pamje mahnitëse nga gjelbërimi i kodrave, shijoni një gotë verë të zgjedhur me kujdes. 
Kuzhina e resortit ofron një udhëtim të paharrueshëm gastronomik, ku specialitetet rajonale dhe tradicionale marrin një interpretim të ri. Përbërësit e freskët dhe të cilësisë së lartë sigurojnë shije autentike dhe të rafinuara.
Ejani dhe përjetoni këtë eksperiencë unike në PalmaNova Resort.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Autostrada e re, Tirana–Elbasan Hwy km 6, Bërzhitë, Albania

Dhoma

Çmimi për 0 netë

Ju lutem prisni rezultatet e kërkimit ...

Çfarë ju ofron prona

Internet
 • Free WiFi
 • Mundësim në ambientet e jashtme
Pamjet nga dhoma
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga kopështi
 • Pamje nga mali
Parkim
 • Parkim privat
Dhomë gjumi
 • Çarçaf
Pishinë
 • Sezonale
Shërbime familjare
 • Kënd lojrash për fëmijë
Media & Teknologji
 • Televizor
Ushqime dhe Pije
 • Restorant
 • Bar-Kafe
Mirëqënia
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Ballkon
Tualet
 • Dush
 • Letër higjenike
 • Peshqir
 • Tualet privat
 • Shampo
Siguria
 • Fikëse zjarri

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose