Restorante

Restorant Xibraku

Vlerësime 0

Restorant Xibraku është një pikë kulminante e kuzhinës tradicionale shqiptare, e vendosur në një ambient të mrekullueshëm në Tiranë. Ky restorant është i njohur për shërbimin e shkëlqyer dhe për pjatat e tij autentike dhe të shijshme.
Me një dekor të bukur tradicional, Restorant Xibraku ofron një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse për vizitorët e tyre. 
Gjatë vizitës në Restorant Xibraku, vizitorët mund të shijojnë një gamë të gjerë të ushqimit tradicional shqiptar, duke filluar nga byrekët e freskët, pastat e shijshme, deri tek pjatat e pjekura dhe mishrat e gatuar me kujdes dhe pasion nga kuzhinieri i tyre.
Me një reputacion të mirë në fushën e gastronomisë dhe një angazhim të vazhdueshëm për të ofruar cilësi të lartë, Restorant Xibraku është një destinacion i dëshiruar për të përjetuar shije autentike të kuzhinës shqiptare në qytetin e Tiranës.

Book your vacations

Kontakto

Adresa

Rruga Xibrakeve, Tirana, Albania

Çfarë ju ofron prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Dreka
  • Darka
  • Pije
Mundësi
  • Rezervime
  • Shërben alkool
  • WIFI falas

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose