Hotele

Hotel Fabio

Hotel Beach Restaurant Fabio ju ofron akomodim me 21 dhoma. Çdo dhomë ka një ballkon dhe një ambient ngrënjeje, gjithashtu një televizor flat-screen me kanale satelitore, çajnik elektrik dhe frigorifer. Tualeti përfshin bide dhe gjithçka që ju duhet për pastërtinë tuaj maksimale, duke perfshirë tharëse flokësh dh

50
€/natë

Hotele

Hotel Take

Hotel Take ju ofron 15 dhoma, 14 prej të cilave janë familjare dhe 1 për cift të krijuara dhe modeluara për rehatin tuaj maksimale. Tek çdo dhomë ndodhet një krevat dopio, 2 krevat tek, frigorifer, televizor, kondicioner, wi fi, tavolin me 4 karrige gjithashtu dhe tharse flokësh. Gjithashtu mund të shijoni ambientin e jashtëm të hoteli

80
€/natë

Hotele

Hotel Juza

Hotel Juza mirëpret pushuesit në 18 dhoma, 6 prej të cilave janë modeluar dhe dizenjuar për çifte dhe 12 për familje. Tek Hotel Juza do të gjeni një ambient mikpritës, të rehatshëm dhe të lrijuar me vetëm një qëllim, tju ofrojë pushuesve gjithçka ju duhet për pushime përfekte. Çdo dhom

40
€/natë

Hotele

Hotel Memi

Hotel Memi mirëpret pushuesit në 10 dhoma, 8 prej të cilavë janë modeluar dhe dizenjuar për familjarë dhe 2 për çifte. Tek Hotel Memi do të gjeni një ambient mikpritës, të rehatshëm dhe të krijuar më vetëm një qëllim, tju ofrojë pushuesve gjithçka ju duhet për pushime perfekte. &Ccedi

40
€/natë

Hotele

Hotel Golden House Riviera

Hotel Goldenhouse Riviera ju ofron 12 dhoma familjare të krijuara dhe modeluara për rehatinë tuaj maksimale. Me më shumë se 15 vjet ekperiencë në fushën e hotelerisë ne e dimë ekzatesisht çfarë kërkoni për pushimet e endrrave tuaja. Tek çdo dhomë ndodhet një krevat doppio, një krevat tek (ose një kr

30
€/natë

Hotele

Villa E Gold

"Villa E Gold" një vilë pushimi tre katëshe e pozicionuar perballë detit Jon, në lagjen Shkallë të Borshit. "E Gold", ka një oborr të madh, të rrethuar me ullinjë, limona dhe portokalle dhe detin jo më shumë se 80m larg. Një vilë (shtëpi) tipike mesdhetare , me nje arredim lluksoz, gjë kjo që e bën "Vil&

50
€/natë

Hotele

Hotel Itaka

Hotel Itaka ndodhet në Lukovë, në pjesën më të bukur të Rivieres Shqipëtare dhe ne ua ofrojmë të gjithën për kënaqësinë tuaj. Hoteli ka 24 dhoma, të gjitha të mobiluara me gjithçka ju duhet për t’ju ofruar komfort dhe kënaqësi maksimale. Në çdo dhomë do të gjeni m

70
€/natë

Hotele

Hotel Beni Lala

Hotel Beni Lala ndodhet në Borsh, 50m larg plazhit dhe ju ofron qëndrim të rehatshëm, me të gjitha kushtet e nevojshme dhe me çmim mëse të arsyeshëm në plazhin më të bukur të Shqipërisë. Hoteli përbehet nga 12 dhoma familjare, ku tek secila prej tyre mund të gjeni 1 krevat doppio, 3 krevatë tek, një kuzhinë të kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshmë ku mund ta gatuani

30
€/natë

Hotele

Hotel Elda

Hotel Elda ndodhet në Borsh dhe ofron për ju gjithçka që ju duhet për ti bërë pushimet tuaja perfekte. Me 8 dhoma familjare, të kompletuara duke marrë parasysh nevojat e çdo pushuesi, ju do të gjeni ambientin e duhur dhe shërbimin profesional që kërkoni. Çdo dhomë përmban një krevat doppio, 2 krevatë tëk, një kuzhinë të kompletuar, pjesë e të cilës është edhe një sob

35
€/natë

Hotele

Hotel Borshi

Hotel Borshi është një hotel me 3-yje, i cili ndodhet jo më shumë se 2 minuta larg bregdetit, 200 m larg Plazhit të Borshit, dhe 3 km larg plazhit të Qeparosë. Ne ju ofrojmë akomodim me një kopësht të gjelbër, ËiFi falas përgjatë gjithë godinës dhe parkim pa pagesë për të gjithë klientët. Gjithashtu ju mundësojmë hapësirë për ruajtjen e valixheve. Ju mund të zgjidhni

80
€/natë

Hotele

Hotel Husi

Hotel Husi ndodhet ne Borsh, 150 m larg detit. Ka 10 dhoma familjare, të cilat ju ofrojnë gjithcka ju duhet për rehati dhe kenaqesi maksimale. Çdo dhomë ka një krevat dopjo, një krevat tek dhe një kolltuk. Gjithashtu do të gjeni në çdo dhomë të hotelit një tavoline, 4 karrige dhe një guzhinë të vogël ku mund të gatuani çfarë të dëshironi. Hoteli ynë gjithashtu ofron parki

40
€/natë

Hotele

Wait 'n Sea Hotel

Hoteli ynë, me ambiente tërësisht të rinovuara nga e para, përpos pamjes mahnitëse nga deti që servir, është ndërtuar në një terren shkëmbor duke na lënë mundësinë që të kemi një shkëmb në brendësi të tij. Përpos shërbimit shumë të mirë, estetikës d

100
€/natë

Hotele

Luna Magica Hotel

Luna Magica Hotel ndodhet pak hapa larg Plazhit të Borshit, dhe ju ofron akomodim në 7 dhoma, restaurant, parkim privat pa pagesë, bar dhe ambient ndenjeje. Gjithashtu pjesë e hotelit është një kopësht i gjelbert dhe të gjitha dhomat janë dhoma familjare. Çdo dhomë ka një ballkon, shtypese rrobash dhe nje CD player, të gjitha

60
€/natë

Hotele

Le Monde 2 Hotel

Hotel Le Monde 2 përbëhet nga 6 dhoma, dhe ndodhet vetëm 1.9 km larg Borshit. Hoteli ndodhet vetëm 1 munutë larg plazhit dhe brenda tij do të gjeni gjithçka që ju duhet për një qëndrim të rehatshëm dhe pushime të paharueshme. Pjesë e hotelit janë gjithashtu një lavanderi dhe ambjent për hekurosje. Gjithas

50
€/natë

Hotele

Le Monde 1 Hotel

Në kryqëzimin e rehatisë dhe komoditetit ndodhet Le Monde, ku ju do të gjeni të gjitha komoditetet e nevojshme dhe shërbimin e duhur që do ju garantojnë pushime të paharueshme. Tek ne keni për te gjetur vendin e duhur dhe kushet perfekte për pushimet tuaja me çmimet më kompetitive. I ndodhur ne Borsh, në rajonin e Vlor&eum

90
€/natë

Hotele

Eduard Lagji Apartments

Eduard Lagji Apartments nodhen në Lukovë dhe ju ofrojnë një akomodim të rehatshëm, dhoma me pamje nga deit dhe një kopësht të gjelbërt shumë të mirëmbajtur. Apartamentet ndodhen 2.2 km larg plazhit të Lukovës dhe 2.7 km larg Plazhit të Bunecit. Qëndra e Lukovës është vetëm 5 minuta larg dhe atj

50
€/natë

Hotele

Luna Mare Seaside Suites

Luna Mare Seaside Suites ndodhet në Borsh dhe ofron për të gjithë pushuesit një restaurant, shërbim dhom, bar, kopësht dhe tarracë. Gjithashtu hoteli ofron WiFi në të gjithë ambjentet e tij, dhe parkim pa pagësë. Hoteli ka 16 dhoma, të dekoruara dhe pajisura për rehatinë tuaj. Çdo dhomë ju ofron kondic

90
€/natë

Hotele

Hotel Riviera

Hotel Riviera është një hotel me 3-yje, me 24 dhoma, i cili ndodhet vetëm 3 minuta larg Plazhit të Borshit. The gjitha dhomat janë mobiluar për një qëndrim të rehatshëm, kanë kondicioner, frigorifer të madh, një ambjent për gatim, satellite TV, dhe gjithashtu ne ju ofrojmë çadër dhe shezllon përgjat&eu

80
€/natë

Hotele

Hotel Elisabeta

Hotel Elisabeta ndodhet vetëm 1 minutë larg detit në fshatin piktoresk te Borshit. Gjithashtu gjendet në pjesën më të bukur dhe aktive të fshatit të Borshit, ku çdo dhomë ofron një pamjë të mrekullueshme, rehati maksimale dhe qetesi absolute. Suksesi tonë është ngritur mbi mijëra klientë të k&eum

50
€/natë