Fast Food

Fast Food & Desserts B&B

A mund të shijohen pushimet pa ushqim shijuar ushqim të mrekullueshëm? Vetëm 150 m larg detit do të mund të shijoni një shumllojshmëri ushqimesh, ku problemi juaj i vetëm do të jetë cilën të provoni më parë! Tek Fast Food & Desserts B&B do të gjeni: Krepa të të gjitha llojeve Byrek të

Supermarkete

Supermarket BENI

Tek SuperMarket Beni e vetjma pyetje është çfarë të zgjedh më parë! Tek ne do të gjeni gjithçka që kërkoni, me një shumëllojshmëri produktesh, çmimesh të arsyeshme dhe cilësi të guarantuar! Duke filluar nga produkte ushqimore, pije, produkte plazhi, lojra, etj, do të mund të plotësoni &c

Restorante

Restorant Itaka

Brenda Hotel Itakës, në fshatin e bukur të Lukovës do të gjeni Restaurant Itakën, një restorant më gatime mesdhetare, ushqim deti të freskët dhe një menu të pasur ku është e sigurt që do të gjeni ushqimin e mrekullueshëm që kërkoni. Tek ne gjithçka gatuhet me produkte natyrale bio të zon&eum

Bar

Bar Memi

Bar Memi ndodhet në krye të fshatit Borsh dhe shërben shpesh si staction pushimi për linjat e udhëtarve të cilët lëvizin ne jugun e Shqipërisë. Tek Bar Memi do të gjeni jo vetëm një shumllojshmëri pijesh, por edhe snacks. Ju ofrojmë gjithashtu një ambient relaksues në barin tonë dhe parkim pa pagesë p&e

Bar

Calmos Beach Bar

Calmos Beach Bar është vendi ku pushimet tuaja bëhen akoma më të bukura. Ne ju ofrojmë gjithçka ju duhet për ta kompletuar ditën tuaj pranë detit and për ta bërë atë të paharueshme. Duke filluar me shezllone të rehatshmë, në plazhin më të mirë në Shqipëri, ju do të keni gjith&c

Supermarkete

Mini Market Lala

Gjithçka çfarë ju duhet, tani vetëm me një ndalesë! Tek Market Lala do të gjeni një shumllojshmëri produktesh, duke filluar nga produkte ushqimore, produkte bio nga bashta tonë familjare, produkte plazhi, lojra, etj. Të gjitha këto me çmime të arsyeshme dhe cilësi të garantuar. Të gjitha produktet tona jan

Restorante

New Paradise Beach Bar Restaurant

Parajsa verore ka vetem një emër! E ndodhur në një nga plazhet më të bukura në Shqipëri, New Paradise ju ofron gjithçka ju duhet për ti bërë pushimet tuaja verore të paharrueshme! Me ushqim te mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë të cilët dinë si ta bejnë çdo gatim special,

Bar

Ferrari Beach Bar

Ferrari Beach Bar ju ofron eksperiencën autentike verore dhe ju garanton pushime buzë detit që do i mbani mend gjatë. Me ushqim te mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë të cilët dinë si ta bejnë çdo gatim special, pije të ftohta që I bejnë ditët e nxehta shumë më të lehta dhe Shisha juaj e preferuar për t’ju shoqëruar ndërkohë që relaksoheni nën rrezet

Restorante

Beach Taverna Nikolas

Beach Taverna Nikolas është një restaurant Grek, i ndodhur në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë. Në ju ofrojmë një larmishmëri gatimesh deti, një atmosferë të paharrueshme dhe shërbim cilësor dhe profesional. Çdo produkt i joni vjen direkt nga deti Jon, është i freskët dhe

Restorante

Restorant Luna Magica

Në Restorantin Luna Magica ne ju sjellim detin në pjatën tuaj. Tek ne do të gjeni një numër të madh gatimesh me fruta deti, shumëllojshmëri peshku të serviur në shumë mënyra dhe shumë më tepër, është e sigurt që tek ne do të gjeni diçka që do ju lejë mbresa. Reputacioni jonë &

Restorante

Restorant Elisabeta

Restorant Elisabeta ju ofron nje kuzhinë italiane, me një shumëllojshmëri gatimesh të shijshme, shërbim cilësor dhe një atmosferë të paharueshme. Pizza, pasta dhe shumë më shumë, të gatuara vetëm me produkte të freskëta, nga shefa guzhine me vite eksperiencë, të përgatitura me pasion dhe servirura

Restorante

Blue Heaven

Blue Heaven Beach Bar ju ofron gjithçka ju duhet për të kaluar një ditë perfektë pranë detit. Mund te notoni dhe shijoni ujin kristal te detit Jon, të shtriheni në shezllonet tona, poshtë djellit veror ose te relaksoheni nën hijen e tyre nderkohë që dallgët e detit thyhen afër jush. Beach Bar-i jonë është i përshtatshëm për të gjithë, si për të rritur ashtu edhe për fëmi

Restorante

Luna Mare Restaurant

Në bregdetin e bukur të Borshit, ne mundesojmë pushuesit që na vizitojnë të shijojnë detin edhe në pjatën e tyre. Si një restorant peshku dhe pastash italiane, ne ju garantojmë cilësi të lartë të të gjitha gatimeve dhe produkteve tona. Tek ne do të gjeni vetëm peshk të freskët dhe fruta deti të cilesisë më të mirë. Gjithashtu ju garantojmë një shërbim të shpejtë dhe p

Restorante

Carpe Diem Beach Bar

Fjalia latine “"Carpe Diem” mund të jetë ekuivalente me fjali në spanjisht si "mos e lër për nesër atë që mund të bësh sot" ose "jeto çdo moment të jetës tënde sikur të ishte i fundit".  Është një temë letrare, apo temë e përsëritur, në letërsinë universal