Apartamente

Apartamentet Hermes

Të ndodhura në një nga plazhet më të mira në Shqipëri, me 16 dhoma Hermes Apartaments ju ofron gjithçka ju duhet për të kaluar pushimet perfekte që po kërkoni. Ne ju ofrojmë 8 dhoma familjare dhe 8 dhoma me para dhomë. Çdo hyrje ju ofron një ballkon me pamje nga një kopësht i madh me lule, kondicioner, t

50
€/natë

Hotele

Hotel Fabio

Hotel Beach Restaurant Fabio ju ofron akomodim me 21 dhoma. Çdo dhomë ka një ballkon dhe një ambient ngrënjeje, gjithashtu një televizor flat-screen me kanale satelitore, çajnik elektrik dhe frigorifer. Tualeti përfshin bide dhe gjithçka që ju duhet për pastërtinë tuaj maksimale, duke perfshirë tharëse flokësh dh

50
€/natë

Shtëpi pushimi

Emilis Room

Tek Emilis Room do të gjeni gjithçka ju duhet për të kaluar pushimet tuaja në comfort dhe qetësi. E mobiluar për tju ofruar të gjitha kushtet e nevojshme, e ndodhur 1.5 km larg nga deti. Ne ofrojmë 4 dhoma familjare, secila e kompletuar me kondicioner, një krevat doppio, një krevat tek, një krevat marinar, televizor, karrige, 1 dollap

25
€/natë

Shtëpi pushimi

Dhoma Pushimi Fredi Ylli

Nëqoftëse ajo çka kërkoni nga pushimet tuaja është bregdeti më i bukur në Shqipëri, një ambient i rehatshëm dhe komod dhe çmimet më të arsyeshme, Dhoma Pushimi Fredi Ylli, e ndodhur në plazhin e bukur te Borshit ju ofron të gjitha këto edhe më shumë. Me 4 dhoma famijlare, secila e kompletuar me nj&e

30
€/natë

Apartamente

Alexia Apartments

Të ndodhura në Borsh, apartamentet Alexia ju ofrojnë akomodim afër një kopështi të madh me lule ku secila dhomë ju ofron një pamje të mrekullueshme nga mali dhe deti. Tek çdo dhomë do të gjeni të gjitha çka ju duhen për të pasur një qëndrim të rehatshëm dhe relaksues. Këtu përfsh

30
€/natë

Hotele

Hotel Take

Hotel Take ju ofron 15 dhoma, 14 prej të cilave janë familjare dhe 1 për cift të krijuara dhe modeluara për rehatin tuaj maksimale. Tek çdo dhomë ndodhet një krevat dopio, 2 krevat tek, frigorifer, televizor, kondicioner, wi fi, tavolin me 4 karrige gjithashtu dhe tharse flokësh. Gjithashtu mund të shijoni ambientin e jashtëm të hoteli

80
€/natë

Apartamente

Amantius Apartments

Nëqoftëse ajo çka kërkoni nga pushimet tuaja është bregdeti më i bukur në Shqipëri, një ambient i rehatshëm dhe komod dhe çmimet më të arsyeshme, Amantius Apartments, e ndodhur në plazhin e bukur te Borshit ju ofron të gjitha këto edhe më shumë. Me 4 dhoma famijlare, secila e kompletuar me një

40
€/natë

Hotele

Hotel Juza

Hotel Juza mirëpret pushuesit në 18 dhoma, 6 prej të cilave janë modeluar dhe dizenjuar për çifte dhe 12 për familje. Tek Hotel Juza do të gjeni një ambient mikpritës, të rehatshëm dhe të lrijuar me vetëm një qëllim, tju ofrojë pushuesve gjithçka ju duhet për pushime përfekte. Çdo dhom

40
€/natë

Apartamente

Dhoma Pushimi Stavri Boçi

Tek dhomat tona të pushimit do të gjeni gjithçka ju duhet për të kaluar pushimet tuaja në komfort dhe qetësi. E mobiluar për tju ofruar të gjitha kushtet e nevojshme, e ndodhur në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë dhe e vlerësuar ndër vite nga pushues nga e gjithë bota, ju garantojmë q&eu

25
€/natë

Hotele

Hotel Memi

Hotel Memi mirëpret pushuesit në 10 dhoma, 8 prej të cilavë janë modeluar dhe dizenjuar për familjarë dhe 2 për çifte. Tek Hotel Memi do të gjeni një ambient mikpritës, të rehatshëm dhe të krijuar më vetëm një qëllim, tju ofrojë pushuesve gjithçka ju duhet për pushime perfekte. &Ccedi

40
€/natë

Hotele

Hotel Golden House Riviera

Hotel Goldenhouse Riviera ju ofron 12 dhoma familjare të krijuara dhe modeluara për rehatinë tuaj maksimale. Me më shumë se 15 vjet ekperiencë në fushën e hotelerisë ne e dimë ekzatesisht çfarë kërkoni për pushimet e endrrave tuaja. Tek çdo dhomë ndodhet një krevat doppio, një krevat tek (ose një kr

30
€/natë

Apartamente

Dhoma Pushimi Dritan Baraj

Nëqoftëse Borshi është destinacioni për pushimet tuaja, ne ju ofrojmë gjithçka ju duhet për të kaluar pushime të paharueshme. Në 4 dhomat tona familjare do të gjeni 1 krevat doppio, 2 krevat tek, tavolinë me 4 karrige, dollap, një kuzhinë ku mund të gatuani çfarë të dëshironi, televizor dhe kon

30
€/natë

Apartamente

Kalemi Apartments

Harrojini shqetësimet tuaja, relaksohuni dhe shijoni pamjen e mrekullueshme të detit Jon. Apartamentet tona kanë hapësirë të konsiderueshme, e cila mund të akomodojë 4 persona dhe janë ideale si për familje ashtu edhe për grupe shoqërore. Do të gjeni në apartamentet tona gjithçka që ju duhet për të kaluar

60
€/natë

Hotele

Villa E Gold

"Villa E Gold" një vilë pushimi tre katëshe e pozicionuar perballë detit Jon, në lagjen Shkallë të Borshit. "E Gold", ka një oborr të madh, të rrethuar me ullinjë, limona dhe portokalle dhe detin jo më shumë se 80m larg. Një vilë (shtëpi) tipike mesdhetare , me nje arredim lluksoz, gjë kjo që e bën "Vil&

50
€/natë

Hotele

Hotel Itaka

Hotel Itaka ndodhet në Lukovë, në pjesën më të bukur të Rivieres Shqipëtare dhe ne ua ofrojmë të gjithën për kënaqësinë tuaj. Hoteli ka 24 dhoma, të gjitha të mobiluara me gjithçka ju duhet për t’ju ofruar komfort dhe kënaqësi maksimale. Në çdo dhomë do të gjeni m

70
€/natë

Hotele

Hotel Beni Lala

Hotel Beni Lala ndodhet në Borsh, 50m larg plazhit dhe ju ofron qëndrim të rehatshëm, me të gjitha kushtet e nevojshme dhe me çmim mëse të arsyeshëm në plazhin më të bukur të Shqipërisë. Hoteli përbehet nga 12 dhoma familjare, ku tek secila prej tyre mund të gjeni 1 krevat doppio, 3 krevatë tek, një kuzhinë të kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshmë ku mund ta gatuani

30
€/natë

Hotele

Hotel Elda

Hotel Elda ndodhet në Borsh dhe ofron për ju gjithçka që ju duhet për ti bërë pushimet tuaja perfekte. Me 8 dhoma familjare, të kompletuara duke marrë parasysh nevojat e çdo pushuesi, ju do të gjeni ambientin e duhur dhe shërbimin profesional që kërkoni. Çdo dhomë përmban një krevat doppio, 2 krevatë tëk, një kuzhinë të kompletuar, pjesë e të cilës është edhe një sob

35
€/natë

Hotele

Hotel Borshi

Hotel Borshi është një hotel me 3-yje, i cili ndodhet jo më shumë se 2 minuta larg bregdetit, 200 m larg Plazhit të Borshit, dhe 3 km larg plazhit të Qeparosë. Ne ju ofrojmë akomodim me një kopësht të gjelbër, ËiFi falas përgjatë gjithë godinës dhe parkim pa pagesë për të gjithë klientët. Gjithashtu ju mundësojmë hapësirë për ruajtjen e valixheve. Ju mund të zgjidhni

80
€/natë

Hotele

Hotel Husi

Hotel Husi ndodhet ne Borsh, 150 m larg detit. Ka 10 dhoma familjare, të cilat ju ofrojnë gjithcka ju duhet për rehati dhe kenaqesi maksimale. Çdo dhomë ka një krevat dopjo, një krevat tek dhe një kolltuk. Gjithashtu do të gjeni në çdo dhomë të hotelit një tavoline, 4 karrige dhe një guzhinë të vogël ku mund të gatuani çfarë të dëshironi. Hoteli ynë gjithashtu ofron parki

40
€/natë

Hotele

Wait 'n Sea Hotel

Hoteli ynë, me ambiente tërësisht të rinovuara nga e para, përpos pamjes mahnitëse nga deti që servir, është ndërtuar në një terren shkëmbor duke na lënë mundësinë që të kemi një shkëmb në brendësi të tij. Përpos shërbimit shumë të mirë, estetikës d

100
€/natë