Bar

Ferrari Beach Bar

Vlerësime 0

Ferrari Beach Bar ju garanton një eksperiencë verore shumë të bukur. Ju ofron ushqim të mrekullueshëm, i gatuar nga shefa kuzhine me eksperiencë të cilat bejnë çdo gatim special, pije të ftohta që i bejnë ditët e nxehta shumë më të lehta, gjithashtu edhe hookah

Gjithashtu ju ofrojmë shezllone të mëdhenj dhe të rehatshëm, në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë. Në Ferrari Beach Bar mund të notoni në ujin e pastër kristal, të shijoni diellin në rehati totale, të hani dhe pini çfarë të doni, për një ekperiencë të paharrueshme.

Tek ne mund të gjeni ushqim të freskët deti, një menu të pasur mesdhetarë, pasta dhe një numër të madh gatimesh të tjera.

Stafi ynë profesional, me shumë vite eksperiencë, do të sigurohet t’ju ofrojë shërbim të shpejtë dhe cilësor, në menyrë që ju të fokusoheni në shijimin e pushimeve tuaja.

Orari

1.      E hënë 7AM-11:30PM

2.      E martë 7AM-11:30PM

3.      E mërkurë 7AM-11:30PM

4.      E enjte 7AM-11:30PM

5.      E premte 7AM-11:30PM

6.      E shtunë 7AM-11:30PM

7.      E djelë 7AM-11:30PM

Kontakto

Adresa

Shkallë (Borsh), Qazim Pali, Lukovë

Çfarë ju orfon prona

Kuzhinat
  • Mesdhetare
Vaktet
  • Pije
  • Darka
  • Dreka
  • Mëngjesi
Mundësi
  • WIFI falas
  • Shërben alkool
  • Rezervime

Oraret

Gjatë jave E Hënë - E Premte

Fundjavë E Shtunë & E Diel

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar

ose