Bar

Calmos Beach Bar

Vlerësime 0

Calmos Beach Bar është vendi ku pushimet tuaja bëhen akoma më të bukura. Ne ju ofrojmë gjithçka ju duhet për ta kompletuar ditën tuaj pranë detit and për ta bërë atë të paharueshme. Duke filluar me shezllone të rehatshmë, në plazhin më të mirë në Shqipëri, ju do të keni gjithçka ju duhet për tu relaksuar dhe për të shijuar pushimet tuaja.

Pranë jush do të jete uji kristal i detit Jon, siper jush djelli i mrekullueshem veror dhe në dorën tuaj një pije e ftohtë për t’ju freskuar dhe shuar etjen.

Ne kemi krijuar dhe organizaur gjithçka me vetëm një qëllim, t’ju japim gjithçka ju duhet që këto të jenë pushimet më të bukura të jetës tuaj.

Me çfarëdo të preferoni ta mbushni ditën tuaj, qoftë të notoni në det, të shriheni ne djell, ose të luani lojra, do të mund ta gjeni tek Calmos Beach Bar.

Stafi jonë me ekpsperiencë është gjithmonë i gatshëm t’ju ndihmojë me gjithçka ju duhet dhe t’ju ofrojë një shërbim cilësor në menyrë që ju të fokusoheni vetëm në shijimin e pushimeve tuaja.

Në Calmos Beach Bar, qejfi dhe argëtimi vazhdon edhe gjatë natës. Pijen vazhdojnë të shtihen, lojrat vazhdojnë të luhen dhe për të guximshit prej jush, deti vazhdon të jetë atje! Gjithashtu do të mund të mblidheni rreth zjarrit, të tregoni histori, luani lojra, të pini dhe të kaloni momente të paharrueshme.

Neqoftëse po kërkoni një vend ku të kaloni momente të paharueshme, të takoni njerëz të rrinj dhe të pushoni poshte djellit ose yjeve, na vizitoni!

Kontakto

Adresa

Vlerësime

0

Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj për të komentuar